Wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco!

Obiory na ul. Św. Marcin zostają do odwołania wstrzymane, w zamian proponujemy odbiór z ul. Bałtyckiej lub ze Śródki - prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów :)

Nóż uniwersalny Santoku KIWI 20cm
  • Nóż uniwersalny Santoku KIWI 20cm 1

Nóż uniwersalny Santoku KIWI 20cm

28.90 PLN

  • Kuchnia: japońska
Dostępność

Na stanie

Ilość punktów, które otrzymasz kupując ten produkt: 235
SKU: 0184 Kategoria:
000

Uniwersalny nóż ze stali nierdzewnej, wzorowany na japońskim Santoku, którego nazwę tłumaczy się jako ‘trzy cnoty’ – nóż do mięsa, ryb i warzyw.

Noże marki Kiwi są fabrycznie zaskakująco dobrze naostrzone – krawędź jest ostra i równa.
Nie są one wykonane ze żadnej specjalnej stali, ale posiadają jedną ważną cechę, która odróżnia je od znakomitej większości niezliczonej ilości tanich noży dostępnych na rynku – są bardzo cienkie za krawędzią tnącą. Co to oznacza? Najprościej mówiąc, dzięki temu, że krawędź nie jest szeroka, noże te przecinają produkt z większą łatwością, bez charakterystycznego efektu rozłupywania twardszych produktów, jak np. marchewki. Dzięki cienkiej krawędzi, noże te są także znacznie łatwiejsze do ponownego naostrzenia.

Zdecydowana większość ludzi zwraca uwagę tylko na to, jak ostry jest nóż – a jest to tylko jeden z elementów układanki. O tym, jak łatwo lub trudno tnie się nożem decyduje nie tylko to, jak ostra jest jego krawędź, ale także to, jaki jest profil i geometria noża.

Additional Information

Weight 0.2 kg

Opinie(1)

  1. Nóż zaskoczył mnie totalnie, duzo w kuchni tnę warzyw, chleba ito, sprawdza sie doskonale, polecam tym którzy duzo czasu spędzają w kuchni, teraz bedzie o wiele szybciej i przyjemniej

Napisz opinię

Napisz opinię